Samostatně stojící markýzy

Samostatně stojící dvojitá kloubová kazetová markýza BOXMOBIL OS7000

BOXMOBIL OS7000 pohled 1 BOXMOBIL OS7000 detail 1 BOXMOBIL OS7000 detail 2

BOXMOBIL se skládá ze dvou kazetových markýz Tendabox připevněných na samonosné konstrukci. Každý výrobek se ovládá pomocí klikového mechanizmu samostatně. Uvnitř hliníkových ramen jsou vestavěné vratné pružiny. Pružiny jsou přes ohyb kloubu ramene napínané pomocí dvojice nerezových lanek, které jsou v tomto místě opatřeny ochrannými pouzdry. Kastlíky v uzavřeném stavu dokonale chrání látku a ostatní díly konstrukce před nepříznivými vlivy venkovního prostředí a garantují tak dlouhou životnost výrobku. Díky velkým rozměrům zastíněné plochy (max. 46m2) a montáži pomocí betonových závaží je markýza také vhodná pro střešní terasy a restaurace. Stojiny Boxmobilu se pomocí pouzdra dají ukotvit také do země. Způsob upevnění výrobků na konstrukci umožňuje plynulé nastavení úhlu sklonu.

Od šířky 550cm se výrobek dodává s kastlíky o vyšší pevnosti.

Markýza je standardně vybavena lehce ovladatelnou moderní kuželovou převodovkou s dorazem a nasazovací klikou.

-BOXMOBIL OS7000 maximální rozměry jsou 662 cm šířka a 700 cm výsun s plochou až 46 m2

 

Samostatně stojící dvojitá kloubová markýza OMBRAMOBIL OS4000

OMBRAMOBIL OS7000 pohled 1 OMBRAMOBIL OS4000 pohled 2

OMBRAMOBIL je samostatně stojící dvojitá markýza, která nabízí velkou zastíněnou plochu a chrání proti mírnému dešti. OMBRAMOBIL je mnohostranně využitelný, např. pro zastínění teras restaurací, rodinných domů, rovných střech, vhodný je také na dětské hřiště. Konstrukce je mobilní, snadno a relativně v krátkém čase se provede montáž, případně demontáž výrobku.

Stabilní ramena synchronně vyjíždí po obou stranách. Oba přední profily uzavírají kastlík, který chrání látku a zároveň slouží jako okap. V nabídce jsou dva typy stojin, stojiny s příčnými patkami pro montáž na zpevněné povrchy a zásuvné stojiny s pouzdry pro zabetonování do země. Stojiny jsou vždy po stranách výrobku a díky tomu je prostor pod clonou dokonale využitelný. Úhel sklonu každé strany markýzy je nastavitelný od 10° do max. 20°.

Markýza je standardně vybavena kuželovou převodovkou s dorazem, nasazovací klikou a pro snadnější manipulaci při ručním ovládání je v trubce s látkou pomocná pružina.

-OMBRAMOBIL OS4000 maximální rozměry jsou 555 cm šířka a 450 cm výsun s plochou až 25 m2

 

Žaluzie Novák, webmaster: info@zaluzie-novak.cz, powered on bubilegCMS v3.02L